Tým IPS

PhDr. Pavel Roubal, klinický psycholog, ředitel institutu

Klinický psycholog /www.pavelroubal.cz/. Praxe: 15 let, zaměstnán na Psychosomatické klinice /www.psychosomatika.cz/,  vede i vlastní soukromou praxi a odborný tým /psycho-somatika.com/, přednáší na 2.LF UK.

MUDr. Jaromír Kabát, lékař 

Vedoucí lékař Psychosomatické kliniky /www.psychosomatika.cz/, odborný zástupce zařízení. Specializace: psychosomatika, psychoterapie, chirurgie. Výuka na 1. LF UK a 2. LF UK.

Mgr. et Mgr. Jana Týkalová, fyzioterapeutka, psycholožka

Fyzioterapeutka a psycholožka, lektorská činnost v oboru, 20 let praxe, ředitelka zdravotnických zařízení Centrum komplexní péče Dobřichovice a /www.ckp-dobrichovice.cz/ a CKP Roseta  /www.roseta.cz/

MUDr. Romana Hronová, lékařka

Psychoterapeutka, psychiatra, 30 let praxe. Celostní přístup se základem v psychoanalytické psychoterapii. Pracuje na Psychosomatické klinice /www.psychosomatika.cz/ a  v soukromé praxi /www.psychologickapomoc.cz/ Vede Bálintovské skupiny  na IPVZ v předatestační přípravě PL a na Psychosomatické klinice.

Mgr. Jitka Holubcová, fyzioterapeutka

Fyzioterapeutka s psychoterapeutickým výcvikem, praxe 20 let, nejprve jako samostatná fyzioterapeutka v Lékařském domě v Mezibranské, poté dlouhodobá spolupráce s Centry komplexní péče Dobřichovice, Roseta a Sámova.

V současné době vede CKP Sámova /www.ckpsamova.cz/, vyučuje kurzy fyzioterapie a přednáší pro studenty FTVS

Kristýna Lucáková, asistentka

Studentka, kandidátka České společnosti pro psychoanalytickou psychoterapii. Na PSK pracuje pět let v case managementu a jako koterapeutka na skupinových programech.

Mgr. Milan Stiburek – psychoterapeut, supervizor

25 let praxe, nyní Salus – Poradenské centrum psychosomatické kliniky

Lektor Výcviku integrace v psychoterapii, Mentor supervizor Českého institutu pro supervizi

/www.milanstiburek.name, www.psychosomatika.cz/