Workshop asertivních dovedností

6150808125_d1bcf5c663_bZveme Vás na jednodenní workshop nácviku asertivních dovedností, který se uskuteční   v dubnu 2017 od 9:00 do 17:00 hod v poradenském centru Salus (termín bude upřesněn po naplnění skupiny zájemců). Kurz je určen všem, kteří se chtějí dozvědět více o zmíněných asertivních dovednostech a zdokonalit se v nich.

– Vyjadřování vlastních názorů a pocitů

– Jak říkat NE

– Vyjadřování a přijímání kritiky

 

Průběh kurzu

Po krátkém představení bude vysvětlen a popsán pojem asertivity. Následně po teoretickém uvedení dané asertivní dovednosti bude prostor pro hlavní náplň kurzu – přímý nácvik dovednosti v rámci skupiny. V praktických nácvicích spolu s účastníky modelujeme konkrétní situace z jejich života, v nichž si mohou vyzkoušet jiné, adaptivnější, způsoby reagování a na základě zpětných vazeb od ostatních účasntíků a lektorů je dále rozvíjet.

Kontakt pro přihlášení: programy@psychosomatika.cz, tel. 731 620 200

Lektorky: Mgr. Sandra Gembčíková, Mgr. Kateřina Mladá

Cena: 1 800,- Kč

Místo konání: Za Hládkovem 20, Praha 6, 16900 – Poradenské centrum Salus

Všeobecné podmínky: Maximální počet účastníků je 8. Platba nevratné zálohy 900,- Kč slouží jako závazné potvrzení účasti na kurzu a musí být uskutečněna nejpozději týden před začátkem workshopu. Po přihlášení obdržíte informace k účasti a k platbě e-mailem nebo smskou.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>