Pohybová terapie – skupina léčebné tělesné výchovy

Skupina nabízí harmonizační cvičení zaměřené na tělesné vnímání s využitím prvků Feldenkreisovy metody a focusingu. Cvičení probíhá v uzavřené skupině maximálně 8 účastníků. Program je vhodný pro pacienty s psychosomatickými obtížemi. V rámci další tělesné či psychoterapetické léčby se jedná o vhodné doplnění, nebo pozvolný začátek s psychosomatickým přístupem v léčbě chronických obtíží.

Cvičení probíhá vždy ve čtvrtek od 16:00 do 17:15 hodin. Délka docházky je 3 měsíce. Skupinu vede fyzioterapeutka Barbora Matějová.

Skupina se otevírá 3 x ročně – v září, v lednu a v dubnu. Zájemci se mohou hlásit průběžně.

Kontakt 

1 comment to Pohybová terapie – skupina léčebné tělesné výchovy

  • Vlasta Zmijová

    Dobrý den. Mám dotaz. Již 11 let trpím špatným vyprazdňováním. 1x za 4-5 dnů se vyprazdňuji i 3 hodiny ( velké bolesti v podbříšku, velké spazma. Po všech odborných interních vyšetření závěr- psychosomatické problémy. Máte zkušenosti, poraďte mi,zda by mi cvičení mohlo pomoci a nebo prosím o radu. Děkuji. Zmijová-(nar.1938)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>