Cesta k svému tělu

 

Cesta k tělu

Dovolujeme si Vám nabídnout vzdělávací seminář zaměřený na rozvíjení vnímání vlastního těla a prohlubování schopnosti naslouchat jeho signálům. V deseti setkáních se budeme postupně věnovat uvědomování si svých potřeb skrze smysly našeho těla. Setkání budou obsahovat sebezkušenostní cvičení propojená s informacemi o tom, jak rozvíjet vnímavost svého těla a jak více porozumět jeho projevům. Hlubším porozuměním a propojením se svým tělem můžeme výrazně zlepšit kvalitu našeho života, prožívání sebe sama i vztahů s druhými.

Cvičení jsou zaměřena na dýchání, uvolňování napětí, trénink vnitřní pozornosti, uzemňování. Jsou inspirována terapeutickými směry zaměřenými na práci s tělem, jako jsou např. Bioenergetika, Biodynamika, Alexandrova technika pohybu, Kum-Nye, Mindfulness a jiné.

Ve skupině bude pouze 6 účastníků, což otevírá možnost individuálního přístupu ke každému jednotlivě s ohledem na jeho specifické potřeby. Každý zájemce absolvuje předem krátký pohovor. Skupina je uzavřená, což znamená, že nebude přibírat nové členy v průběhu. Na konci semináře dostane každý účastník osvědčení o absolvování.

Čas konání:  Pondělí 18:00 – 19:20 hod, úvodní setkání se uskuteční 18. 9. 2017,

(další setkání se budou konat 25.9, 2.10, 9.10, 16.10, 23.10, 30.10, 6.11, 13.11, 27.11. 2017)

Místo konání: Psychosomatická klinika, Patočkova 712/3, Praha 6

Lektorka: Kateřina Erlebachová  – Body terapeutka s psychosomatickým zaměřením

Cena: 2 600,- Kč ( 10 setkání, tj. 260 Kč za jedno setkání), cena se platí celá bez ohledu na účast

Kontakt: klinika@psychosomatika.cz, tel. 731 620 200

 

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz - Salus

1 comment to Cesta k svému tělu

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>